…toužíte po studiu malířství?

 

 

Rozhodujete se pro naši školu? Dobrá volba! Zveme vás na přijímací zkoušky. Následujte šest jednoduchých kroků:

 

  • do 30. 11. 2020 podat přihlášku zde
    https://www.ssudbrno.cz/cs/stredni-skola/uchazec/prihlaska-ke-studiu-ziz/
  • využít možnost zúčastnit se on-line Dne otevřených dveří v sobotu 21. 11. 2020 – ZDE (případně konzultací domácích prací více info níže)
  • připravit si následně soubor vašich domácích prací (více info níže) vč. zadaného úkolu (zadání obdržíte společně s pozvánkou k talentové zkoušce)
  • dostavit se k  první části talentové zkoušky (7. a 8. 1. 2021 resp. 12. a 13. 1. 2021 – podle karanténní situace) na Husovu 10
  • dostavit se ke pokračování přijímací zkoušky (18. 1. 2021 resp. 25. a 26. 1. 2021 – podle karanténní situace) na Husovu 10
  • vyčkat na výsledek přijímacího řízení (5. 2. 2021), v případě přijetí podat Zápisový lístek (do 10-ti pracovních dnů od rozhodnutí o přijetí)

 

Podrobnější info: V sobotu 21. 11. 2020 bude probíhat on-line Den otevřených dveří, stream oboru malířství bude od 12:00 (link na připojení najdete co nevidět zde) a během prezentace oboru budete mít možnost se v chatu na cokoliv zeptat, rádi vám hned odpovíme. Dále budete mít možnost si zarezervovat osobní čas k on-line konzultaci. Odkaz na přihlašovací formulář zde. V tom případě je však nejprve třeba si připravit a nahrát dokumentaci vašich domácích prací v počtu max. 20 ks zde (gofile.io) a následně odkaz zkopírovat do rezervačního formuláře. Konzultačních termínů je omezený počet, proto neváhejte. Rezervace bude možná do 21. 11. 12:00.

Vlastní odkaz na online konzultaci najdete 21.11.2020 zde, nebo Vám dorazí e-mailem. Připojte se v čase, který jste si rezervovali a pod stejným jménem.

Domácí práce k praktické talentové zkoušce prosím přineste fyzicky ve sloze, nerolované. Vidět potřebujeme zejména studijní kresby a malby (zátiší, krajina, portrét, figura ad.) a samozřejmě také volnou tvorbu s možností přesahu oborových hranic (grafika, ilustrace, prostorová tvorba atd.) Rozměrnější práce nebo práce na pevných podkladech je možné předložit formou fotodokumentace na flash discu.

K vypracování předem bude uchazečům letos výjimečně zadán 1. úkol talentové zkoušky. Přesné zadání tohoto obdržíte společně s písemným pozváním k talentové zkoušce. Tento úkol se odevzdává společně s domácími pracemi, avšak hodnotí se samostatně jako součást praktické talentové zkoušky a je tedy nad rámec domácích prací.

Přejeme vám úspěch na vaší cestě k nejdobrodružnějšímu povolání na světě.

Těšíme se s vámi na viděnou.

 

za všechny učitele ateliéru Malířství

MgA. Jan Fišer

vedoucí oboru

V případě nejasností mne neváhejte kontaktovat na adrese jfiser@ssudbrno.cz popřípadě ve všední dny 8:00 – 15:00 na čísle +420 608 810 448