TALENTOVKY NA MOUŠNU

TERMÍN II. kolo PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ  – TALENTOVÁ ZKOUŠKA: 17.5. 2022, odevzdání přihlášek do 11.5. 2022

Vybral sis nás, ale nevíš co tě čeká dál?

V domácích pracích od tebe potřebujeme vidět výtvarné práce studijního charakteru, to je třeba kresebné zátiší, složené z tvých nejoblíbenějších věcí. Nebo prostě tvůj portrét. Babiččiny ruce, nebo vašeho psa, jak lítá venku. Můžeš kreslit komiksy, ty tu milujeme.

Dej pozor na výtvarný styl, který není tvůj vlastní! Máš rád mangu? My jo! Zkus pro nás ale vytvořit zajímavý styl, který se nesplete. Hlavně, prosím tě, nic neobkresluj! Ani z fanartu, nejsme úplně odvaření. Také se nám špatně hodnotí abstrakce, nebo staré práce ze základky.

Naopak rádi uvidíme počítačovou malbu, kresbu, video. Fotky i hrátky se zvukem. Jestli neumíš s počítačem zhola nic, nevadí, my tě to tu naučíme od základů.

Čekej, že na přijímačkách budeš kreslit hlavu podle živého modelu tužkou, která bude opravdu velká jako opravdická hlava. Pak nám podle zadání vyfikneš barevně komiks! Zní to super? Taky že je!

Potom už jen stačí čekat, zda jsi prošel do 2. části přijímacího řízení. (to ti napíšeme doporučeně domů). Tam už tě  čeká jen pohovor, kde si řekneme co máš rád, ale také jaké výtvarníky nebo designéry znáš a obdivuješ. Na co jsi třeba naposledy koukal v kině, nebo které knížky ti leží na nočním stolku. Promluvíme si i tom co by ses chtěl u nás naučit.

Všechny vaše dotazy posílejte – wiederlechnerova@ssudbrno.cz

Potřebujete konzultovat Vaše domácí práce? Žádný problém! Piště – wiederlechnerova@ssudbrno.cz

Těšíme se!